Ekspozita ‘Korrupsioni në objektiv’

Qendra Europiane në bashkëpunim me Ambasadën e SHBA në Shqipëri zhvilluan ekspozitën ‘Korrupsioni në objektiv’ në kuadër të projektit me të njëjtin emër.

Në ekspozitë u afishuan punimet në fotografi, pikturë e dizajn të 27 të rinjve pjesëmarrës në konkurs, nëpërmjet të cilave është shprehur perceptimi i tyre mbi korrupsionin.

Në fund të ekspozitës u ndanë certifikatat e pjesëmarrjes si dhe u shpallën fituesit e 3 çmimeve të para.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kalo te paneli