Broshura informuese “Ngri zërin kundër gjuhës së urrejtjes”

Broshura është hartuar në kuadër të projektit “Ngri zërin kundër gjuhës së urrejtjes”, me financim të programit të përbashkët të Bashkimit Evropian / Këshillit të Evropës “Instrumenti Horizontal për Ballkanin Perëndimor dhe Turqinë 2019 – 2022”.

Broshura mund të aksesohet në linkun më poshtë:

Broshura Ngri zerin kunder gjuhes se urrejtjes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kalo te paneli