“Liria e mendimit, ndërgjegjes dhe fesë – një eksperiencë shqiptare”

Në kuadër të projektit “Liria e mendimit, ndërgjegjes dhe fesë – një eksperiencë shqiptare” që Qendra ka zbatuar në bashkëpunim me KAS Programi i Shtetit të së Drejtës për Evropën Juglindore, Qendra ka përgatitur një manual mbi nenin 11 të Konventës Evropiane për të Drejtat e Njeriut.

Manuali mund të aksesohet elektronikisht duke klikuar më poshtë:

Manuali mbi te drejten e fese

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kalo te paneli