Mbrojtja e prones – veshtrim i pergjithshem i legjislacionit nderkombetar dhe shqiptar

Manual i hartuar ne kuader te projektit “Mbrojtja e prones – veshtrim i pergjithshem mbi legjislacionin nderkombetar dhe shqiptar”, zbatuar nga Qendra Europiane ne bashkepunim me KAS, Zyra per Shqiperine.

2021-12-25 – Manuali per mbrojtjen e prones_Final

 

Kindly find attached an abstract of the manual in English: Abstract_article 1 Prot. 1 ECHR

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kalo te paneli